Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

Tým

Vojta Urban

ZAKLADATEL A KOUČ ŽIVOTNÍHO STYLU

V životě můžeme změnit spoustu věcí. Naši tělesnou schránku nám ale nikdo vyměnit nedokáže. Musíme v ní strávit celý náš život a měli bychom k ní podle toho také přistupovat. Realita je bohužel většinou taková, že z našeho těla i mysli ždímáme vysoký výkon bez adekvátní kompenzace. A také ignorujeme signály, kterými se nám snaží říct, že je něco v nerovnováze. Zastaví nás až nemoc, kterou už ignorovat prostě nejde. To byl i můj případ a nechci, aby někdo další zbytečně opakoval mé chyby. Projekt Urbanlife proto shromáždil odborníky napříč životním stylem a pomáhá lidem žít zdravější a spokojenější život v této uspěchané době.

MGR. MARTINA SEDLÁKOVÁ

MENTÁLNÍ KOUČ

Člověk potřebuje dělat to, co mu dává smysl, aby mohl být šťastný. K tomu potřebuje objevit svoji vlastní hodnotu a naplno rozvinout svůj potenciál. Pak se práce může stát životním stylem, celoživotní láskou. Když totiž žijeme to, v co věříme, jsme poháněni zdrojem nevyčerpatelné síly a energie, a ta nám pomáhá vytrvat navzdory možným překážkám.

Mgr. Tadeáš Waldmann

FYZIOTERAPEUT

Pocházím z lékařské rodiny, a tak jsem měl ke zdravotnictví vždy blízko. Již v útlém věku jsem obdivoval otcovo vyprávění o hledání příčin zdravotních problémů u široké škály pacientů. Vždy mne velmi bavil sport. Věřím, že pohyb léčí a tělo má nesmírnou schopnost regenerace, jen ho nasměrovat správným směrem. Pohyb přináší zdraví, přináší radost. Příjemné pocity, které máme kdykoli k dispozici, a jsou zadarmo.

Mgr. Sandra Figalová

NUTRIČNÍ SPECIALISTA

Držím se hesla všeho s mírou a poslouchám své tělo, které si v pravou chvíli řekne, co potřebuje. Zdravý životní styl není o odpírání si věcí, které milujete. Je to o tom, najít si zlatý střed. Naučte se pracovat sami se sebou a neohlížejte se na to, jak to dělají ostatní. Každý jsme originál a máme jiné potřeby. Pokud už se nechcete točit v začarovaném kruhu a chcete konečně najít svou životní cestu za zdravým tělem i duchem, jsem tady pro vás! A pamatujte, nežijeme proto abychom jedli, ale jíme proto, abychom mohli žít!

PhDr. Iva MORAVCOVÁ

PSYCHOLOG

Dnešní rychlá doba zaměřená na výkon na nás klade stále vyšší a vyšší nároky, které se nekompromisně projevují na našem fyzickém i mentálním zdraví. Chronická únava a syndrom vyhoření dnes postihují stále větší množství lidí, ale jeho prevence nemusí být vůbec složitý. Chce to ovšem komplexní přístup a schopnost efektivně pracovat se stresem i odpočinkem. Pokud to zvládneme, nic nám nebude bránit v tom žít kvalitní a spokojený život.