Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Mgr. Sandra Figalová

Mou největší vášní byl už odmalička sport, několik let jsem hrála závodně basketbal a tento sport bude mým koníčkem snad do konce života. Času však bylo čím dál méně, vybrala jsem si náročné studium, a tak jsem se místo basketbalu začala věnovat  časově méně náročným sportům. Nyní ráda běhám a především se věnuji fitness.

S postupem času jsem si začala uvědomovat, jak důležité je dávat svému tělu kvalitní palivo. Pokud se chci cítit dobře a zvládat dnešní uspěchanou dobu, musím se živit kvalitní stravou v rozumných dávkách.

Začala jsem se o výživu více zajímat a záhy jsem započala studium nutriční terapie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zde jsem již dokončila bakalářské studium a nyní pokračuji v magisterském programu oboru nutriční specialista. Momentálně dokončuji diplomovou práci. V rámci studia jsem absolvovala mnoho praktických stáží v klinickém prostředí fakultních nemocnic a nutričních ambulancí. Samostatně provozuji již druhým rokem odborný blog a věnuji se osobnímu nutričnímu poradenství. Několik let publikuji články o zdravém životním stylu, výživě a sportu. Velmi ráda předávám lidem své znalosti a zkušenosti z tohoto odvětví.

Co ode mě můžete očekávat?

V rámci nutriční terapie si zakládám především na individualitě každého jedince. Mé klienty učím především poslouchat své tělo a orientovat se v tom, co si konkrétně váš unikátní organismus žádá. Mým cílem bude vám ukázat, že zdravý životní styl není jen o odpírání si a každodenním tvrdém režimu. Je to hlavně o tom, najít si zlatý střed a v rámci jídelníčku který je zdravý, pestrý a vyvážený si čas od času bez výčitek dovolit i nějaké ty „hříchy“. Pokud totiž dlouhodobě dodáváte tělu to, co skutečně potřebuje, a dokážete si na sebe udělat čas, tak vás malé chyby nijak negativně neovlivní.

Zkrátka a dobře vás naučím naslouchat potřebám vašeho organismu. Ukážu vám ten správný směr a budu vás motivovat a podporovat na cestě za vaším lepším já. Naučíte se pracovat sami se sebou a neohlížet se na ostatní, protože každý jsme originál a máme jiné potřeby, smýšlení, emoce i zdravotní stav. Co platí pro jednoho, může být zcela kontraproduktivní pro druhého. Z tohoto důvodu nejsem zastáncem přesně vypsaných jídelníčků na každý jeden den. Preferuji rámcové stravovací plány, díky kterým vás naučím, jak si ideální jídelníček sestavit samostatně. Berte zdravý životní styl jako svoji filosofii, nikoliv jako krátkodobou dietu.

Pokud už se nechcete točit v začarovaném kruhu a toužíte konečně najít svou životní cestu za zdravým tělem i duchem, jsem tady pro vás! A pamatujte, nežijeme proto abychom jedli, ale jíme proto, abychom mohli žít!