Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Vojta Urban

Pocházím z valašského Vsetína, kde jsem samozřejmě hrál hokej, protože se tam kromě pití slivovice nic moc jiného dělat nedalo. Po maturitě na gymnáziu mi bylo ale jasné, že to na NHL nebude, a tak jsem se vydal do Prahy na vysokou školu. Během působení na MFF UK a VŠE jsem začal pracovat jako osobní trenér. Problémy mých klientů byly většinou ovšem komplikovanější a nestačilo s nimi řešit pouze oblast pohybu. V roce 2016 jsem proto založil projekt Urbanlife, který sdružuje odborníky z oblastí nutriční terapie, fyzioterapie, psychologie, chronobiologie a trenérství. Vznikl tak unikátní koncept, který přistupuje ke zdraví a životnímu stylu komplexně a pomohl už tisícům osobních klientů a také pracovníkům ve firmách.

Cílem naší práce je dosažení životní spokojenosti a hlavně celkového zdraví, protože bez něj je všechno ničím. To jsem si kvůli vážné nemoci vyzkoušel také na vlastní kůži. Byla to tvrdá zkušenost, ale myslím, že díky ní dnes dokážu klientům lépe pomoci. V našem těle totiž všechno souvisí se vším a já musel objevit vzorce svého sebedestruktivního chování i myšlení, které mi způsobily diagnózu neplodnosti. Vyvážený a udržitelný jídelníček, kvalitní spánek, vhodné pohybové aktivity a také práce se stresem nebo podvědomými vzorci. Především tyto návyky mi pomohly obnovit mé zdraví bez jediného prášku, a proto se o ně snažím podělit s co možná nejvíce lidmi.

Osobně mě fascinujeme především fungování lidského tělo i mysli a své znalosti se snažím neustále prohlubovat. Díky koučovacímu přístupu a studiu všech oblastí zdraví pomáhám lidem jako průvodce životním stylem prostřednictvím individuálních konzultací, přednášek a workshopů. Výsledkem je pochopení individuálního fungování těla i mysli každého z nás a praktický návod, jak s nimi žít ve větším souladu a celkové rovnováze. Někomu to jde poměrně snadno, u někoho je naopak potřeba více úsilí nebo změn. S našimi klienty ale společně zvládáme i ty nejnáročnější překážky a já jsem moc vděčný za důvěru, kterou do nás vkládají.

Mimo jiné jsem držitelem titulu Muž roku za rok 2019 a vášnivý otužilec, čtenář, cyklista i kuchař.