Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


PhDr. Iva MORAVCOVÁ

Jsem psycholožkou s 3 specializacemi – psychologii práce, klinická psychologie, psychologie dopravy a 1. soudní znalkyně pro odvětví psychologie se zvl. specializací psychologie práce, managementu a personalistiky, psychologie dopravy. Vystudovala jsem na Karlově univerzitě v Praze, prvních 10 let praxe se věnovala v korporátní oblasti personalistice, kde jsem pracovala v manažerských pozicích. V roce 2004 jsem založila společnost IQI – Individual Quality Increase s.r.o. (více na www.IQI.cz), externě přednášela 10 let management na ČVUT Praha z pohledu psychologie, dříve i na VŠE.

V mém portfoliu najdete různé specializace psychologie aplikované do každodenní praxe, velký podíl zaujímá především psychologie práce – screening, mentoring, koučink, tréninky soft skills až po personální projekty a externí řízení lidských zdrojů formou interim managementu. Jsem také certifikovanou auditorkou pro oblast HR, což mě opravňuje realizovat HR audity. A mimo jiné se zabývám únavou a syndromem vyhoření, o kterých jsem napsala naučně populární knihu Zářit a nevyhořet.