Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

děláme lidi
zdravější a šťastnější

NAŠE FILOZOFIE

Věříme, že každý člověk může vést zdravý a spokojený život. Budeme k vám ale upřímní. Rychlá řešení nefungují. A možná jste to zjistili sami na sobě. Takových lidí, kteří chtěli zhubnout, zbavit se bolesti nebo mít lepší kondici a nakonec si spíš ublížili, je bohužel opravdu hodně. My vás provedeme jinou cestou. Tou zdravou a hlavně udržitelnou.

V našem těle totiž všechno souvisí se vším a všudypřítomný stres navíc každého z nás ovlivňuje trochu jinak. Postupně ukrajuje z našeho zdraví a také nám často nedovoluje udržet ty správné návyky. Kdo by taky měl sílu a chuť řešit jídelníček nebo pohyb, když pod tíhou všech povinností a starostí někdy doslova bojuje o přežití.

Proto jsme vytvořili unikátní komplexní přístup 4 pilířů zdraví (viz níže), který vám pomůže pochopit fungování a potřeby vašeho těla i mysli a žít s nimi ve větším souladu. Při úpravě životního stylu se řídíme 5 základními hodnotami. Tou nejdůležitější je sebeláska, protože každá změna v péči o naše tělo začíná právě u ní. Dále radost, svoboda, smysl a také jednoduchost. Vaši cestou vás provedeme krok za krokem přes všechny překážky až do chvíle, kdy se nové návyky stanou běžnou součástí vašeho každodenního života.

Neslibujeme zázraky na počkání, ale opravdovou dlouhodobou a udržitelnou změnu. Změnu, díky které budete mít více energie, spokojenosti i chuti do života. Protože být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo zdát. Dosáhnout toho může kdokoliv a společně to určitě zvládneme.

To mě zajímá

BIORYTMY >>
VÝŽIVA >>
POHYB >>
PSYCHIKA >>

Vojta Urban

ZAKLADATEL A KOUČ ŽIVOTNÍHO STYLU

V životě můžeme změnit spoustu věcí. Naši tělesnou schránku nám ale nikdo vyměnit nedokáže. Musíme v ní strávit celý náš život a měli bychom k ní podle toho také přistupovat. Realita je bohužel většinou taková, že z našeho těla i mysli ždímáme vysoký výkon bez adekvátní kompenzace. A také ignorujeme signály, kterými se nám snaží říct, že je něco v nerovnováze. Zastaví nás až nemoc, kterou už ignorovat prostě nejde. To byl i můj případ a nechci, aby někdo další zbytečně opakoval mé chyby. Projekt Urbanlife proto shromáždil odborníky napříč životním stylem a pomáhá lidem žít zdravější a spokojenější život v této uspěchané době.

MGR. MARTINA SEDLÁKOVÁ

MENTÁLNÍ KOUČ

Člověk potřebuje dělat to, co mu dává smysl, aby mohl být šťastný. K tomu potřebuje objevit svoji vlastní hodnotu a naplno rozvinout svůj potenciál. Pak se práce může stát životním stylem, celoživotní láskou. Když totiž žijeme to, v co věříme, jsme poháněni zdrojem nevyčerpatelné síly a energie, a ta nám pomáhá vytrvat navzdory možným překážkám.

Mgr. Tadeáš Waldmann

FYZIOTERAPEUT

Pocházím z lékařské rodiny, a tak jsem měl ke zdravotnictví vždy blízko. Již v útlém věku jsem obdivoval otcovo vyprávění o hledání příčin zdravotních problémů u široké škály pacientů. Vždy mne velmi bavil sport. Věřím, že pohyb léčí a tělo má nesmírnou schopnost regenerace, jen ho nasměrovat správným směrem. Pohyb přináší zdraví, přináší radost. Příjemné pocity, které máme kdykoli k dispozici, a jsou zadarmo.

Mgr. Sandra Figalová

NUTRIČNÍ SPECIALISTA

Držím se hesla všeho s mírou a poslouchám své tělo, které si v pravou chvíli řekne, co potřebuje. Zdravý životní styl není o odpírání si věcí, které milujete. Je to o tom, najít si zlatý střed. Naučte se pracovat sami se sebou a neohlížejte se na to, jak to dělají ostatní. Každý jsme originál a máme jiné potřeby. Pokud už se nechcete točit v začarovaném kruhu a chcete konečně najít svou životní cestu za zdravým tělem i duchem, jsem tady pro vás! A pamatujte, nežijeme proto abychom jedli, ale jíme proto, abychom mohli žít!

PhDr. Iva MORAVCOVÁ

PSYCHOLOG

Dnešní rychlá doba zaměřená na výkon na nás klade stále vyšší a vyšší nároky, které se nekompromisně projevují na našem fyzickém i mentálním zdraví. Chronická únava a syndrom vyhoření dnes postihují stále větší množství lidí, ale jeho prevence nemusí být vůbec složitý. Chce to ovšem komplexní přístup a schopnost efektivně pracovat se stresem i odpočinkem. Pokud to zvládneme, nic nám nebude bránit v tom žít kvalitní a spokojený život.