Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


MGR. MARTINA SEDLÁKOVÁ

Mým posláním je pomoci vám uvědomit si, kdo jste a kým můžete být, co v životě chcete a jak toho můžete dosáhnout, a provázet vás na vaší cestě ke spokojenějšímu životu. 

Miluji hory, pohyb v přírodě a objevování nových míst. Dává mi to pocit svobody a čistím si u toho hlavu, což dnes všichni tak nějak potřebujeme. Fotím, vyprávím příběhy a ráda inspiruji druhé. Věřím, že klíč ke spokojenosti máme každý ve své nitru. Jen je potřeba nepřestávat obdivovat krásy života a těšit se z nich.

Na workshopech se společně postavíme stresu, naučíme se, jak si nastavit mysl, aby pracovala v náš prospěch, zapracujeme na prioritách a stanovování cílů, zlepšíme time management a komunikační dovednosti, podíváme se na váš osobní talent, skoncujeme s nerozhodností a vysvětlíme si, proč není třeba obávat se změn.  

Vycházím jak z teoretických poznatků na poli koučinku a neuropsychologie, tak i ze svých pracovních a osobních zkušeností. 

Nevěřím na náhody, ať už šťastné či nešťastné. Věřím, že to, co se nám děje, se děje z určitého důvodu. A taky věřím, že když má člověk otevřenou mysl i srdce, přijdou mu do života výjimeční lidé.

INSPIRUJ SE TADY

 

Vzdělání a kvalifikace:

Kouč rozvoje osobnosti AKOR

OSOBNÍ TALENT – certifikace AKOR

Stress management, Time Management, Asertivita

Komunikační dovednosti, Prezentační dovednosti, Vyjednávací dovednosti

HR Akademie, HR Psychologie

Univerzita Pardubice – Kulturní dějiny (Bc.) a Gender studies (Mgr.)