Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Mgr. Tadeáš Waldmann

INDIVIDUÁLNÍ PÉČI POSKYTUJI PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ DO 24 HODIN V SOUKROMÉM PROSTORU NA ADRESE NA POŘÍČÍ 17, PRAHA 1

V dětství jsem se na závodní úrovni věnoval tenisu. Během dospívání jsem pak tenis měnil za fotbal, florbal nebo lacrosse. Fyzioterapii jsem vystudoval na Fakultě tělovýchovy a sportu, Univerzita Karlova, kde jsem dále prohluboval své pohybové dovednosti a vyzkoušel si bojové sporty nebo gymnastiku. V současné době se ve svém pohybovém vyžití snažím o propojení gymnastiky, tance či calisteniky do disciplíny, kterou lze nazývat movement.

Během studia fyzioterapie jsem navštívil mnoho klinických pracovišť, at už to byly nemocnice, soukromé ordinace, nebo specializované kliniky. Od léta 2017 spolupracuji s českou lakrosovou reprezentací.

Ve své praxi se setkávám s velkým množstvím pacientů, kteří nenaslouchají svému tělu. Nenechávají své tělo se hýbat, což vede k bolestem a nespokojenosti. Pohyb by měl být každodenní součástí našeho života. Ve své práci se snažím o spojení fyzioterapeutických metod se širokou škálou pohybů z gymnastiky, fitness, tance a jógy.

Mým pacientům se snažím přinést rychlou úlevu od akutních problémů. Je však zásadní neukončit zájem o terapii a o své tělo v momentě, kdy bolest ustoupí. Je třeba vytrvat v úsilí a vybudovat kapacity, díky kterým se pacient drží daleko od bolestivých stavů a může si naplno užívat radostí života. Pro vybudování těchto kapacit je zásadní meziooborová spolupráce. Projekt Urbanlife tuto kooperaci odborníků přináší a proto mi dává smysl.