Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

FIREMNÍ SLUŽBY

Po mnohaletých zkušenostech s realizacemi komplexních programů pro významné firmy a analýze získaných dat jsme s našim týmem odborníků vytvořili unikátní koncept, kteří přináší:

1. větší množství produktivity a energie během celého dne
2. snížení celkového množství stresu a rizika vyhoření
3. zlepšení komunikace, motivace a efektivity práce
4. posílení imunity a celkového zdraví pracovníků
5. vyšší spokojenost a využitelnost stávajících benefitů

Těchto výsledků dosahujeme prostřednictvím interaktivních workshopů a konzultací, během kterých nejprve zábavnou a inovativní formou objasníme ty nejdůležitější zákonitosti ohledně fungování těla i mysli a správné provedení každodenních návyků v praxi. Následuje speciální diagnostika, díky které účastníci získají individuální plán podle jejich genetických předpokladů (stravování, odbourávání stresu, spánek a odpočinek, pohyb, silné a slabé stránky apod.).

TATO FORMA SPOLUPRÁCE MÁ 2 HLAVNÍ BENEFITY:

1. odhalení individuálních potřeb (fyzických i mentálních) a vytvoření životního stylu na míru
2. zlepšení komunikace, vztahů i efektivity práce prostřednictvím vzájemného poznání a pochopení typu práce, silných a slabých stránek, motivace a celkového fungování mezi jednotlivými členy týmu

Dejte vašim zaměstnancům benefit, který sami chtějí, a připojte se k našim spokojených klientů. Veškeré služby vždy modifikujeme dle individuálních potřeb. Pro bližší informace či konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

* povinná položka

Reference

Petra Mikyšková, Vodafone

Vodafonu na Wellbeingu velmi záleží, a proto pečlivě vybíráme, kdo v našich akcích a programech pro zaměstnance bude vystupovat, inspirovat, předávat znalosti a především pozitivní Spirit. Jsme velmi rádi, že jsme se mohli propojit s Urbanlife, protože Vojta je velký profík – vždy je perfektně připravený, pozitivně naladěný, má úžasné nápady a zahrnuje nás spoustou inspirace.

V Urbanlife pro nás připravili již několik webinářů (pohyb, otužování apod.) a také cvičení, které měly velmi pozitivní ohlasy a dokonce si kolegové žádají další akce. Takže s Urbanlife is a better Life!

Helen Phamova, Unilever

Při organizování naší každoroční konference jsme hledali někoho, kdo by nám v dnešní době pandemie přinesl inspiraci v oblasti zdraví a životního stylu. Dostali jsme doporučení na Vojtu, který nám na základě konzultace a dotazníkového průzkumu vytvořil workshop na míru. Ohlasy na konferenci byly tak skvělé, že jsme se rozhodli ve spolupráci pokračovat. Dali jsme hlavy dohromady a vytvořili speciální koncept Wellbeing journey přesně podle potřeb naší společnosti.

Prostřednictvím webinářů se Vojtovi podařilo zábavnou a inovativní formou provést naše zaměstnance nejdůležitějšími informacemi a hlavně praktickými návody v oblastech spánku, výživy, pohybu i psychiky. Velmi oceňujeme, že nezůstalo jen u obecných doporučení, ale většina témat byla navíc rozšířená o speciální diagnostiku a individuální doporučení podle typologie Urbanlife. Společně se nám podařilo vytvořit firemní portál zdraví, kde mají naši kolegové k dispozici záznamy workshopů, videa pro kvalitnější spánek či správný trénink, pracovní listy a mnoho dalšího.

Karolína Steinbauer, TotalEnergies

Protože zdraví je dnes důležitější než kdy dřív, rozhodli jsme se pro náš tým zorganizovat akci zaměřenou právě na toto téma. Cíl byl jednoduchý – zábavnou a inovativní formou předat praktická doporučení z oblasti životního stylu pro podporu imunity, energie a také zvládání stresu. Tým Urbanlife jsme zvolili kvůli jejich komplexní filozofii a také proklientskému i energickému přístupu.

Vojta s jeho kolegy pro nás připravili workshopy o zdravém stravování v praxi a udržitelném pohybu, na které byly od našich kolegů skvělé ohlasy. Z akce jsme si odnesli mnoho zajímavých a užitečných informací, které většina z nás pravidelně zařazujeme v každodenním životě a velmi nám to pomáhá zvládnout dnešní náročnou dobu ve zdraví a spokojenosti.

Petra Hořejší, ASB Group

Spolupráci s Vojtou Urbanem a celým jeho týmem jsme zpočátku brali jako nárazový benefit pro naše zaměstnance. Nicméně vše nakonec vyústilo ve spolupráci dlouhodobou. Zrealizovali jsme perfektní sportovní den, workshopy na zdravé snídaně, které si kolegové pochvalovali, a v neposlední řadě také celou řadu kompenzačních cvičení přímo na pracovišti.

Velice si vážím přístupu a ochotě přizpůsobit se našim požadavkům, které byly mnohdy nadstandardní. Vojta a jeho tým jsou profesionálové, kteří jsou nadšení pro svou práci, a dělají ji s láskou a nadšením. Dokáží pojmout poradenství v oblasti zdravého životního stylu opravdu komplexně (strava, pohyb, spánek i psychologie) a hlavně s lidským, individuálním přístupem.

Jana Žemlíková, Soitron

Urbanlife pro naši firmu organizoval program zdraví v době pandemie, kdy toto téma bylo obzvlášť důležité. Jednalo se o několik online přednášek na různá témata (strava, spánek, pohyb). Hlavním cílem bylo zkvalitnění života zaměstnanců a zlepšení jejich celkového zdraví.

Spolupráci s Vojtou a jeho týmem hodnotím velmi pozitivně a jsem velmi ráda, že jsme se pro tento program rozhodli. Byli jsme velice spokojeni s formou přednášek, které nebyli zaměřené pouze teoreticky, ale i prakticky. Zaměstnanci se dozvěděli plno užitečných rad, které se snaží aplikovat.