Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

Média

O CESTĚ KE ZDRAVÍ A ŽIVOTĚ S TITULEM MUŽ ROKU V PODCASTU REDLINE

Jako velký fanda podcastu si velmi vážím každého pozvání. Tento formát je podle mě totiž naprosto úžasný pro předání širšího kontextu a také dává prostor pro společné zamyšlení z různých úhlů pohledu. Moderátorka Kamila Paličková byla skvěle připravená a rozhovor s ní jsem si moc užil. Poslechnout si jej můžete v tomto článku.

JAK SPRÁVNĚ ZAČÍT S POHYBEM NA PRIMĚ

Pohyb by měl být každodenní součástí našeho života. Nicméně není potřeba hned kupovat permanentku do fitka nebo trhat rekordy. Jak tedy správně začít? To jsme pro vás připravili v reportáži Topstar magazínu.

O NEPLODNOSTI, ŽIVOTNÍ CESTĚ A UDRŽITELNÉM ŽIVOTNÍM STYLU V PODCASTU NASTAV DUŠI

Jak už název podcastu napovídá, v tomto rozhovoru rozhodně nejdeme po povrchu. S Veronikou Bernard jsme se v jejím pořadu bavili o tom, co formovalo mou životní cestu a jak se postupně měnil můj pohled na spokojený život. Natáčení jsem si opravdu užil a myslím, že zaznělo mnoho zajímavých myšlenek. Poslechnout si jej můžete v tomto článku.

V ROZHLASU O TOM, JAK ZVLÁDNOUT NEJEN EPIDEMII VE ZDRAVÍ A PSYCHICKÉ POHODĚ

Pevné zdraví a silná imunita jsou v dnešní epidemické době důležitější, než kdy dřív. Které jsou ty nejdůležitější návyky a jak na ně, jsme ve studiu Rozhlasu probrali s moderátorkou s Ladou Klokočníkovou.

S ŽIVOTEM V KUFŘÍKU POMÁHÁME TAM, KDE JE POTŘEBA

Když mě oslovily zakladatelky Života v kufříku a já si vyslechl příběh, který stojí za jejich projektem, neváhal jsem. Vážím si toho, že mohu podpořit jejich úsilí a pomoci začít psát životní příběh mnoha odloženým dětem, které by se bez toho projektu nemusely nikdy dozvědět, jaká je jejich minulost a kým jsou.

JAK SI ZACHOVAT ZDRAVOU MYSL BĚHEM EPIDEMIE NA CNN PRIMA NEWS

S kolegyní a kamarádkou Lenkou Zelingrovou, zakladatelkou Koučink Centra, ve kterém jsem absolvoval svůj výcvik, jsme byli hosty hlavních zpráv CNN Prima News. Zadání bylo jednoduché – jak se během epidemie nezbláznit a také podpořit svou imunitu a fyzické zdraví.

S MILUŠKOU BITTNEROVOU ZA ZDRAVĚJŠÍM TĚLEM

Jak vypadá naše práce s osobní klienty v praxi? Na to se můžete podívat v této reportáži, kde se Miluška pod vedením našeho týmu vydává na cestu za lepší postavou a tělem bez bolesti.

JAKÝ BYL ROK 2019 A CO MŮŽEME PRO SVÉ ZDRAVÍ DĚLAT NEJEN V DOBĚ EPIDEMIE

Během tohoto rozhovoru v Rozhlasu jsme probrali, jaký byl rok mého kralování po finále Muže roku. Řeč byla také o životě během epidemie, plánech do budoucna a chybět nemohly ani rady, jak podpořit své zdraví i v aktuálních omezených možnostech.

VITAMÍNY VE SNÍDANI S NOVOU

Máme rádi výzvy a přímý přenos jednou takovou rozhodně byl. Tentokrát jsme odhodili veškerý stud a přijali pozvání do Snídaně s Novou. Velmi brzké vstávání jsme zvládli a jsme moc rádi, že jsme se mohli podělit o několik užitečných informací, jak využít vitamíny nejen pro posílení naší imunity.

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ NA PRIMĚ

Nový rok je tady a s ním i ohromný nárůst motivace a chuti udělat něco pro své zdraví. Ovšem 92% lidí to samo nezvládne a své novoroční předsevzetí bohužel nedotáhnou. Proto když přišla možnost předat několik nejdůležitějších rad v Miniduelu na Primě, neváhali jsme a pozvání přijali.