Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět


S ŽIVOTEM V KUFŘÍKU POMÁHÁME TAM, KDE JE POTŘEBA

S ŽIVOTEM V KUFŘÍKU POMÁHÁME TAM, KDE JE POTŘEBA

Až 500 dětí je každoročně odloženo nebo z různých důvodů odebráno matce přímo v porodnici. Aby jednou netápaly, jak přišly na svět, jak vypadaly a zda je vůbec měl někdo rád, spolupracovníci tohoto projektu uchovávají vzpomínky na začátek jejich života v kufřících a pomáhají jim tak v období hledání vlastní identity. V Životu v kufříku jsou s námi lékaři a zdravotní sestry v 59 porodnicích po celé zemi, pěstouni a adoptivní rodiny, ochotní dobrovolníci a velkorysí sponzoři. Protože všichni věříme, že každé dítě má právo znát svůj příběh!

Pokud byste s námi chtěli také podpořit dobrou věc, bližší informace najdete ZDE.