Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

< Zpět na tým


Mgr. Marek Pluhař

Již během vysokoškolského studia jsem navštívil nejlepší sportovní a akademické instituce po celém světe, zejména v Americe i v Asii. Abych propojil teorii vědy o sportu, začal jsem se věnovat intenzivně praxi. Součástí mého bádání jsou vědecké články o pohybu, zdraví a životním stylu, kde hledám optimum a individualizaci pro každého jedince.

Dále se věnuji silovému a kondičnímu tréninku, do kterého spadá i testování ve sportovní laboratoři. Mým cílem je najít vyváženost mezi pohybem, tréninkem, mobilitou, nápravou a zdravotním cvičením, spánkem, stravováním a nastavením mysli.