Chceš se ve svém těle cítit skvěle a mít pevné  zdraví, ale nevíš kde začít? Ztrácíš se v množství informací, které kolují po internetu a rád bys vše vzal za správný konec? Náš komplexní program tě tím provede krok za krokem. Navíc ho právě teď můžeš vyzkoušet zcela zdarma!

Konzultace s odborníky, zdravé a chutné recepty, tréninková videa, vzájemná podpora, živá vysílání, každodenní inspirace a motivace. To a mnoho dalšího najdeš v naší VIP skupině. Tak na nic nečekej a připoj se k nám!

NAŠE FILOZOFIE

BIORYTMY >>
VÝŽIVA >>
POHYB >>
PSYCHIKA >>

PSYCHIKA

Stres je činitele, který se u každého z nás projevuje trochu jinak. A jeho zdrojem není pouze psychika a problémy spojené se vztahy, prací apod. Stresovou reakci v našem těle vyvolává také například nekvalitní spánek či jídlo, zneužívání kávy a dalších stimulantů, nedostatek nebo také nadbytek pohybu, alkohol, drogy, enviromentální toxiny, multitasking, srovnávání se s ostatními, stále se zrychlující prostředí zaměřené na výkon a mnoho dalších činitelů.

Můžeme proto mít i ten nejlepší individuální plán, ale pod tíhou každodenních povinností a celkové stresové nálože se nám ho někdy prostě nedaří plnit. Kdo by taky řešil jídelníček nebo třeba trénink, když zrovna doslova bojuje o přežití. Náš mozek dělá přes 95 % rozhodnutí na autopilota, čímž nás chrání před fyzickým i psychickým strádáním. Proto nám často nejde ukotvit nové návyky nebo se zbavit těch starých například v podobě nějakého rychlého potěšení, které nám pomáhá „přežít“ a aspoň na okamžik se cítit o něco lépe. Jak vystoupit z tohoto začarovaného kruhu?

Řešením je především objevení opravdové příčiny vnitřního napětí a spouštěčů našeho někdy až sebedestruktivního chování. Tady se totiž většinou rozhoduje o tom, jestli budeme na naší cestě úspěšní nebo ne. Pro naše klienty jsme zde průvodci a hlavně parťáky, kteří je nenechají padnout. Pomáháme jim vidět věci v širších souvislostech, protože jakmile se naše vzorce chování či myšlení jednou vytáhnout na světlo a pojmenují, už nikdy nad námi nebudou mít takovou moc. A to je ten hlavní klíč ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu.